Close

Hospůdka na statku

Vytvořili jsme příjemné prostředí, kde si odpočinete

Víme, jak náročný může každodenní běh být. Proto jsme pro vás vytvořili příjemné prostředí, kde si skvěle odpočinete. V přírodě, klidu, u dobrého piva nebo vínka. Ochutnáte naše skvělé dobroty, které pro vás sami vyrábíme na Statku Horní Dvorce. A načerpáte novou energii do dalších dní.

Statek Horní Dvorce

Zažeňte žízeň

Klidné posezení, stylové prostředí i stinná zahrádka ve dvoře. Žízeň zchladíte nepasterizovaným ležákem z minipivovaru pana Kozlíčka z Horních Dubenek.  Dětský koutek, regionální nápoje a občerstvení z naší sýrárny. Sýry čerstvé, polotvrdé i zrající.

Statek Horní Dvorce

Pochutnejte si

Během sezóny se na menu objeví klobásky a párky s jehněčím masem či hotovky – gulášek, maso na kmíně či szegedín. Dále můžete ochutnat některé regionální produkty, kávu ze Strmilovské pražírny, med ze Strmilova nebo Lhenické přírodní mošty.
Statek Horní Dvorce

Poznávejte

Navštivte naši naučnou stezku, nebo si s námi rovnou domluvte exkurzi na statku. Tu pro skupinu 6 – 30 osob rádi po předchozí domluvě připravíme. Podíváte se, kde a jak o ovečky pečujeme. Ukážeme vám také, jak vyrábíme ovčí sýry.

Akce na Statku Horní Dvorce v létě 2023

Předprodej vstupenek

v „Hospodě na statku“ v Horních Dvorcích – sleva 20 %

objednávejte na statek@hornidvorce.cz

 

Více informací o akcích a předprodej vstupenek také na www.rockovastodola.cz

Obytné vozy a stanování

Stellplatz + parkoviště pro obytná auta

Možnost stanování na louce za statkem

Co o nás říkají naši zákazníci

Pár fotek od nás

Milujeme čistou přírodu jižních Čech a svou práci.

Láska, se kterou pečujeme o naše stáda, i pečlivost při tradičním zpracovávání ovčího mléka, jsou nejdůležitějšími ingrediencemi, které v chuti našich produktů jednoduše poznáte. Přijďte ochutnat!